fbpx

CONTACT

logo atrea white

ATREA Romania S.R.L.

CUI: RO 35157319
Nr. Com: J23/4180/2016

Otopeni, str. Ion Creangă 10K

Zona Odăile, Ilfov
075 100 Bucuresti
+4 0751 959 233
contact@atrea.ro
Program: Luni-Vineri: 09.00–17.30

Cluj-Napoca, Tăietura Turcului Nr 47,
Complex Tetarom, Clădirea A1

400 398 Cluj
+4 0751 959 233
contact@atrea.ro
Program: Luni-Vineri: 09.00–17.30



    CONTACTEAZĂ REPREZENTATUL ATREA DIN ZONA TA

    Birou București

    ATREA Echipa Dorin

    Dorin Șalamac

    General Manager

    dorin.salamac@atrea.ro
    Tel: 0751 959 233
    0751 959 233

    ATREA Echipa Lilian

    Lilian State

    Key Account Manager

    lilian.state@atrea.ro
    Tel: 0742 227 148
    0742 227 148

    ATREA Echipa Javier

    Javier Linares

    Technical Manager

    javier.linares@atrea.ro
    Tel: 0740 201 912
    0740 201 912

    Imagini echipa Ecaterina Sarifov

    Ecaterina Sarifov

    Logistic & Supply Coordinator

    ecaterina.sarifov@atrea.ro

    atrea echipa denis 01

    Denis Gangan

    Service Technician

    denis.gangan@atrea.ro
    Tel: 0742 841 550

    ATREA Echipa Gabriel

    Gabriel Stoica

    Service Technician

    gabriel.stoica@atrea.ro
    Tel: 0742 227 148
    0742 227 148

    Birou Cluj

    ATREA Echipa Tiberiu

    Tiberiu Rusu

    Key Account Manager

    tiberiu.rusu@atrea.ro
    Tel: 0740 388 388
    0740 388 388

    Imagini echipa Octavian Purcariu

    Octavian Purcariu

    HVAC Project Manager

    octavian.purcariu@atrea.ro
    Tel: +40 751 116 172

    Ciprian Buzila

    Ciprian Buzila

    Technical Representantive

    ciprian.buzila@atrea.ro
    Tel: +40 740 050 373






      Vrei un suflu de aer proaspăt în spațiul tău? Completează formularul de mai jos și experții ATREA te vor ajuta să faci cea mai bună și eficientă alegere!






        Vrei un suflu de aer proaspăt în spațiul tău? Completează formularul de mai jos și experții ATREA te vor ajuta să faci cea mai bună și eficientă alegere!